Auto-upgrade na nové Google Formuláre

UpgradeV nadchádzajúcich týždňoch začne automatický upgrade všetkých starších Google Formulárov vytvorených v staršej verzii Google Forms (vytvorené pred Februárom 2013) na novú verziu. Nová verzia formulárov podporuje vyššiu mieru odozvy a pokročilé funkcie, ako vlastné motívy, náhodné otázky a kontrolu len jednu odpoveď na osobu.

Všetky odpovede zo starých Formulárov prejdú plynule na novú verziu. Staršia forma témy a stylingu prejdú aj s možnými vizuálnymi rozdielmi. Po dokončení aktualizácie sa objaví upozornenie, keď otvoríte editor akéhokoľvek spomínaného formulára, že došlo k upgradu. V tomto bode, odporúčame zvoliť novšie tému (alebo prispôsobenie niektorej) pre zabezpečenie plynulej užívateľské skúsenosti s formulári.

V budúcnosti budeme prebiehať auto-konverzia starších tém, na porovnateľné verzie v novom systéme, ktorý umožnia túto tému prispôsobiť a rozšíria ju o lepší mobilný zážitok (ďalšie zmeny bude Google predom komunikovať).

Typ vydania:
Upgrade pre domény rýchlym uvoľnením 20. Októbera, s naplánovaným vydaním začína o dva týždne neskôr (postupným nábehom)

Pre viac informácií:
Help Center