Nové mobilné aplikácie pre dokumenty, tabuľky a prezentácie, s možnosťou pracovať offline na cestách

Každý rok sú, telefóny a tablety lepšie a viac z nás začína používať svoje mobilné zariadenie a to nielen na čítanie, ale tiež na vytváranie a upravovanie obsahu. Zatiaľ čo aplikácie Disk Google je vhodná pre miesto kde uložiť vaše súbory, Google chce, aby bolo pre nás jednoduchšie rýchlo nájsť, upravoviť a vytvárať dokumenty, tabuľky a prezentácie aj na cestách. Od dnešného dňa si môžete stiahnuť nové, samostatné mobilné aplikácie pre Docs and Sheets—a čoskoro aj Slides. Potrebujete nájsť tabuľku? Prejdiťe  na aplikáciu Google Sheets. Potrebujete vytvoriť dokument? Prejdite na aplikáciu Google Docs. Všetko tu máte na dosah ruky.

Keď otvoríte nové aplikácie, uvidíte svoje najnovšie upravené súbory, čo znamená menej stráveného času hľadaním a rolovaním.

Aplikácie príchádzajú tiež so zabudovanou offline podporou, takže môžete ľahko prezerať, upravovať a vytvárať súbory bez pripojenia k internetu. Ak máte skvelý nápad na bestseller, zatiaľ čo sa brodíte amazonským dažďovým pralesom ( alebo, čo je viac pravdepodobné, pri lete lietadlom ) … žiadny problém . Môžete si zapisovať svoje ​​nápady v aplikácii Google Docs na telefóne, dokonca aj keď ste offline .

Aplikácie nájdete v Google Play [Docs] [Sheets] a v App Store [Docs] [Sheets]. Ak na to nemáte teraz čas, v priebehu niekoľkých nasledujúcich dní budete vyzvaní k stiahnutiu aplikácie, keď budete upravovať alebo vytvvárať dokumenty alebo tabuľky vo vašej Google Disk aplikácii. Samozrejme, že budete môcť naďalej používať Google Drive aplikáciu pre zobrazenie a usporiadanie všetkých vašich dokumentov, tabuliek, prezentácií, fotografií a ďalších súborov.

Takže si užite Amazonku – tešíme sa, že si budeme môcť raz kúpiť váš román. A do tej doby, stačí vedieť: aj keď vám krokodíl zje váš telefón, vaše súbory sú v bezpečí v cloude !